Складаний тактичний ніж від компанії CRKT, створений одним із найвідоміших майстрів Китом Карсоном, відставним військовим, членом американської Гільдії Ножелів. За версією журналу Blade Magazine модель M16® увійшла в десятку найкращих тактичних фолдерів десятиліття. Ніж демонструє Slim-дизайн і максимальну ергономічність для широкого спектра завдань. Міцна колодка, посилена сталевими лайнерами з вибірками для полегшення, клинок із характерними гардами зі сталі 8Cr14MoV і профілем танто, надійний замок Liner Lock із фірмовим фіксатором AutoLAWKS, що перетворює ніж на фіксаж після розкладання автоматично. Різальна крайка в ножа комбінована — заточування плейн поєднується з VeffTM серейтором, патентованим компанією CRKT і адаптованим під зручнішим, порівнюючи з класичним серейтором. Знімна чотирипозиційна кліпса дає змогу створити будь-яку конфігурацію кріплення ножа під будь-які потреби. Зателефонуйте нам або оформіть заявку на сайті, щоб купити тактичний ніж CRKT Carson M16-13DSFG Tanto.
Характеристики:
- Сталь: 8Cr14MoV
- Довжина клинка: 8.3 см
- Довжина ножа: 21 см
- Товщина обуха: 3.1 мм
- Матеріал руків'я: G10
- Механізм фіксації: Liner Lock
- Блокування замка: AutoLAWKS
- Зроблено в Тайвані
- Вага ножа: 114 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CRKT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування замка | AutoLAWKS |
| Вага ножа | 114 г |
| довжина клинка | 8.3 см |
| Довжина ножа | 21 см |
| Матеріал рукояті | G10 |
| Механізм фіксації | Liner Lock |
| сталь | 8Cr14MoV |
| Товщина обуха | 3.1 мм |
- Ціна: 1 722 ₴





