Невеликий кастомний складаний ніж, стилізований формою й аксесуарами під комаху цикаду. Виготовлений із дорогих матеріалів — клинок зі сталі M390 в профілі spear point із декоративним зображенням трилисника на кожному зі спусків. Обтічна форма колодки схожа на штани цикади, а доповнюють цей ефект накладки з натурального дерева з характерними для цього комахами «тигровими» смугами. З одного боку накладки з дерева комбінуються з кістю, що символізує крила, все ретельно припасовано та заполіровано. Ніж комплектується шкіряними піхвами з рельєфним тисненням цикади та металевою підставкою в такому ж стилі. Щоб купити ніж Golden Cicada, залиште заявку на сайті або зателефонуйте нам.
Характеристики:
- Сталь: M390
- Довжина клинка: 6.4 см
- Довжина ножа: 16.2 см
- Товщина обуха: 2.8 мм
- Матеріал руків'я: дерево
- Механізм фіксації: Liner Lock
- Шкіряні піхви в комплекті
- Вага ножа: 73 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Золотистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага ножа | 73 р |
| довжина клинка | 6.4 см |
| Довжина ножа | 16.2 см |
| Матеріал рукояті | дерево |
| Механізм фіксації | Liner Lock |
| сталь | M390 |
| Товщина обуха | 2.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 300 ₴






