Чергове творіння Кита Карсона в співавторстві з американською компанією CRKT — ніж M-21. Неповторний стиль майстра вгадується в кожній деталі — це й конфігурація кріплення кліпси, і вибірки на колодці для полегшення ножа, фірмовий плавник, патентований автоматичний механізм блокування замка AutoLAWKS. Клинок зі сталі 8Cr14MoV має титаніум-нітридне антивідблискове покриття, а заточення — патентоване Veff заточення (так званий «скошений» серейтор) у комбінації з класичним плейном. Не забув дизайнер і про характерні шпеники з нековзним покриттям. Цікава деталь — навіть капелюшник осьового гвинта має grip-текстуру, що запобігає ковзанню пальців — все для максимального контролю над ножем. Зателефонуйте нам або сформуйте замовлення на сайті, щоб купити тактичний ніж CRKT Carson M21-12G Black G-10.
Характеристики:
- Сталь: 8Cr14MoV
- Довжина клинка: 8 см
- Довжина ножа: 18.8 см
- Товщина обуха: 3.1 мм
- Матеріал руків'я: G10
- Механізм фіксації: Liner Lock
- Блокування замка: AutoLAWKS
- Зроблено в Тайвані
- Вага ножа: 105 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CRKT |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування замка | AutoLAWKS |
| Вага ножа | 105 г |
| довжина клинка | 8 см |
| Довжина ножа | 18.8 см |
| Матеріал рукояті | G10 |
| Механізм фіксації | Liner Lock |
| сталь | 8Cr14MoV |
| Товщина обуха | 3.1 мм |
- Ціна: 1 722 ₴




